ПРО КОМПАНІЮ
ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
У Stone Development ми прагнемо досягати високих стандартів на кожному етапі девелоперського проєкту, від вибору земельної ділянки до введення в експлуатацію нерухомого обʼєкту та подальшого обслуговування. Наша команда складається з професіоналів у сфері будівництва, продажу, маркетингу та управління, які об’єднані спільними цінностями й бажанням рухати будівельну індустрію вперед. Ми використовуємо сучасні будівельні рішення та співпрацюємо з провідними компаніями-постачальниками якісних будівельних матеріалів, щоб забезпечити лише найкращі рішення для наших партнерів та клієнтів.

Ми віримо, що якість закладена у дрібницях, тому ми робимо особливий акцент на кожній деталі у будівництві. Наша команда пильно вивчає та впроваджує сучасні архітектурні рішення, використовуючи передові технології та матеріали, щоб забезпечити максимальну якість, енергоефективність та стійкість наших проєктів.
НАША МІСІЯ
ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
Наша місія — не кількість. Наша місія – надійність, стабільність та безпечність.Ми не просто створюємо та продаємо квадратні метри — ми пропонуємо комплексні рішення, що дозволятимуть комфортно жити, працювати та проводити вільний час. Наша команда вірить, що добробут людей залежить від гармонійного оточення, в якому вони живуть. Тому ми концентруємося на створенні спільноти з тотожними цінностями, де сусіди стають справжньою родиною. Заради цього девелоперська компанія Stone Development зосереджує свої зусилля, роблячи кожен проєкт особливим і неповторним.
"Ми прагнемо до досконалості та робимо свою роботу завжди найкращим чином. Ми віримо у те, що відповідально ставлячись до кожної деталі у будівництві, можна створювати будинки, котрі будуть жити поза часом і залишаться актуальними навіть для майбутнього покоління."- зазначає Віталій Сиротяк, директор з продажу Stone Development.
ПАРТНЕРИ